Ödeme ve Teslimat

 

1. Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi)

 

​Aşağıda belirtilmiş olan bankalardaki resmi hesaplarımıza(TL) yapabilirsiniz.

 

Garanti Bankası

İş Bankası

 

2. Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile

 

 Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme imkânımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

 

3. Sipariş Bedeli İadesi

 

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda firma üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir.

 

 

4. Teslimat

 

 Sipariş etmiş olduğunuz ürünler, siparişiniz onaylandıktan 3(üç) iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

 

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız.

 

 

 

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda [email protected] mail adresine bildiriniz. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketiniz ile ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

 

5. Ödeme Takibi

 

Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR