Nutrex BioAstin Hawaiian Astaxanthin Tablet 60 adet
Nutrex BioAstin Hawaiian Astaxanthin Tablet 60 adet

Nutrex BioAstin Hawaiian Astaxanthin Tablet 60 adet (397)

Fiyat : ₺245,00(KDV Dahil)
₺245,00 'den başlayan taksitlerle

Bitkisel Kapsül (Bioastin Hawaiian Astaxanthin) Net:60 Kapsül 

BioAstin™ Nedir?
 

BioAstin™, Hawaii Adası’nın biyolojik SİT / Güvenlik alanı olan Kona Sahili’nde, Haematococcus alglerinin biyokütlesinden (tek hücreli mikroskobik tatlı su yosunu) elde edilir. Kırmızı renkli bu canlılar yoğun miktarlarda bir çeşit karoten pigmenti olan"Astaxanthin / Astaksantin pigmenti"'ni içerirler.

Bitkisel kaynaklı antioksidan maddelerin kullanımı, doğal bir alternatif arayan kişiler için her geçen gün daha da çekici hale gelmektedir. Astaxanthin (Astaksantin) pigmenti karoten yapısında doğal bir antioksidandır.

Neden Hawaiian BioAstin™ ?

 

BioAstin™ Astaxanthin Hawaii'nin Kona sahilinde herbisit, pestisit gibi kimyasalların kullanılmadığı Biyolojik güvenlik alanında üretilmektedir.

 

 

Üretici firma “Cyanotech”, FDA (Amerikan Gıda ve İlaç Bakanlığı) tarafından onaylı, ISO 9001:2008 sertifikasına sahip, GMP (İyi Üretim Uygulamaları) standartlarında üretim yapan ve GRAS (Generally Recognized as Safe - Genel Olarak Güvenli Kabul Edilen) statülerinin tümüyle ödüllendirilmiş mikro yosun üretim merkezidir.

Çok nadir birkaç gıda takviyesi hariç başka hiçbir mikro yosun ürünü GRAS kategorisine alınmamıştır.
 

BioAstin Hawaiian Astaxanthin Bitkisel Jel Kapsül İçerik Bilgisi:

 


Bir kavanoz toplam 60 bitkisel softgel kapsül içermektedir. Her kapsül 4 mg astaxanthin pigmenti içermektedir. Günlük 1-3 kapsül tüketilmesi tavsiye edilmektedir. 

İçindekiler (Kapsül içeriği): Astaxanthin (Haematococcus pluvialis ekstresi), zeytinyağı, Vitamin E ve doğal tokoferoller.
Bitkisel kapsül kabuk bileşimi: Mısır nişastası (GDO'suz), yosun ekstresi, sorbitol, gliserin, su.
(Her kapsül başına etken madde olarak 4 mg astaxanthin ve 85 mcg lutein ve beta karoten antioksidan pigmentlerini içermektedir)

 

 

Etiketler
spirulina,